Strona główna » Aktualności

Aktualności

Magazyn energii! Jak to działa?

Energia odnawialna,  a zwłaszcza FOTOWOLTAIKA, z roku na rok zyskuje na popularności zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i firm. Oprócz ekologicznego aspektu pozwala na znaczne oszczędności na rachunkach, zwłaszcza teraz, kiedy ceny prądu idą w górę. Produkcja energii z fotowoltaiki ma wiele niepodważalnych zalet i potrafi pokryć nie tylko 100% zapotrzebowania, ale również wypracować nadwyżki.  Sama… Czytaj więcej »Magazyn energii! Jak to działa?

Archigon Nowy Sącz honoruje Kartę Nowosądeczanina

Obecność firmy Archigon na sądeckim rynku to nie tylko ambitne cele, ale także zobowiązanie w wobec Klientów.  Dlatego od końca listopada oddział Archigon Nowy Sącz jest partnerem KARTY NOWOSĄDECZANINA.  Stosowną umowę w tej sprawie podpisali: Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz Dyrektor Regionalny Archigon Sebastian Mróz.  – To dla nas ważna rola, aby wspierać lokalne inicjatywy,… Czytaj więcej »Archigon Nowy Sącz honoruje Kartę Nowosądeczanina

Styczniowy wzrost cen za prąd uderzy w firmy!

Wprowadzenie opłaty mocowej – ogłoszonej przez URE, od 1 stycznia 2021 roku wpłynie na podwyższenie rachunku za energię elektryczną średnio nawet o 76,20 zł za 1MW. Oznacza to wzrost o kilkanaście procent. Docelowo będzie skutkowało wzrostem kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Opłata ta będzie doliczana do kosztów dystrybucji. Jak to może wyglądać w praktyce? Małe przedsiębiorstwo zużywające w godzinach od 7.00 do 21.00 na przykład 50MWh, musi się liczyć z dodatkową opłatą 3810 zł.

Archigon Nowy Sącz – START!

Witamy na stronie internetowej Archigon Nowy Sącz. Od teraz jesteśmy dostępni dla naszych Klientów poprzez dedykowany serwis, gdzie znajdziecie Państwo naszą kompleksową ofertę farm fotowoltaicznych dla firm oraz instalacji fotowoltaicznych dla odbiorców indywidualnych.