O naszej firmie

Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Służymy doświadczeniem naszego zespołu, a instalacje fotowoltaiczne, które montujemy są najwyższej jakości.

Wyróżnia nas jakość oraz dbałość o bezpieczeństwo montowanych instalacji

Archigon Sp. z o.o. to nowoczesna firma stworzona w oparciu o wiedzę oraz doświadczenie właścicieli i pracowników. Specjalizuje się w budowie farm fotowoltaicznych i dużych elektrowni słonecznych dla biznesu w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. 

Naszą firmę tworzą wykwalifikowani inżynierowie oraz monterzy, specjalizujący się w kompleksowym montażu farm fotowoltaicznych. Wszelkie prowadzone przez nas działania bazują na doświadczeniu i wiedzy oraz zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie możemy zaoferować naszym Klientom nowoczesne technologie i wysoką jakość świadczonych usług. Oddział Nowy Sącz to kolejny etap naszego rozwoju, ukierunkowanego na wdrażanie najlepszych rozwiązań dla Klienta biznesowego oraz indywidualnego. Wszystko po to, aby nowoczesność oznaczała również wymierne korzyści ekonomiczne dla firm, które z nami współpracują.

Poznaj ludzi Archigon Nowy Sącz

Nasz zgrany zespół jest do Twojej dyspozycji


Sebastian MRÓZ

DYREKTOR REGIONALNY
DS. SPRZEDAŻY

+48 698 790 467
sebastian.mroz@archigon.pl

Kamila Kaczurowska

SPECJALISTA DS.
KOMUNIKACJI Z KLIENTEM BIZNESOWYM

+48 511 354 230
kamila.kaczurowska@archigon.pl

Kazimierz Świder

SPECJALISTA DS.
TECHNOCZNO-HANDLOWYCH

+48 511 042 254
kazimierz.swider@archigon.pl

Grzegorz Myśliwiec

SPECJALISTA DS.
TECHNOCZNO-HANDLOWYCH

+48 511 337 648
grzegorz.mysliwiec@archigon.pl

Nasze wykonania

Zadowolenie naszych Klientów to najważniejsze zadanie jakie stawiamy przed naszym zespołem specjalistów Archigon. Zobacz nasze realizacje.