Oferta dla DOMU

Dzięki Archigon staniesz się posiadaczem przydomowej elektrowni i uniezależnisz się od cały czas rosnących cen energii elektrycznej. Nasza oferta to Fotowoltaika dla domu.

Konsultacja

Bezpłatnie oceniamy możliwość wykonania instalacji. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę m.in. czynniki takie jak zapotrzebowanie na energię, rodzaj pokrycia dachowego oraz jego nachylenie.

Podczas spotkania odpowiadamy na wszystkie nurtujące Cię pytania, podpowiadamy z jakich ulg i dotacji możesz skorzystać.

Projekt instalacji

Nasi projektanci mając na uwadze wcześniejsze ustalenia – tworzą projekt i wizualizację instalacji oraz określają wielkość przyszłej produkcji.

Dzięki konsultacji z Klientem i właściwej wycenie, jesteśmy w stanie przygotować najlepszy dla Klienta projekt instalacji.

Wycena

Na podstawie wcześniej zebranych informacji tworzymy klika wariantów ofertowych, kierując się nakreślonymi wytycznymi tj. jakość, cena, bezpieczeństwo.

Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania. Odpowiednio przygotowana oferta, to odpowiedz na Twoje potrzeby. Powiedz nam co jest dla Ciebie ważne.

Montaż

Posiadamy własne doświadczone brygady monterskie, które pracują na produktach najwyższej jakości certyfikowanych producentów.

Wykonujemy uziemienie zakończone pomiarem, zawsze montujemy dodatkowe zabezpieczenia po stronie prądu stałego oraz zmiennego. Montaż zakończony jest protokołem odbioru instalacji.

Umowa – finalizacja

Bezpieczne i jasne warunki umowy. Decydując się na Archigon – masz gwarancję, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.

W Twoim imieniu składamy zgłoszenie do Zakładu Energetycznego a w przypadku instalacji powyżej 6,5kW – uzgadniamy projekt z rzeczoznawcą przeciwpożarowym.
Monitoring

Każda nasza instalacja za pośrednictwem łącza WiFi objęta jest monitoringiem. Dzięki temu przez cały czas mamy podgląd na pracę Państwa instalacji.

Monitoring umożliwia nam szybkie reagowanie w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do prawidłowej pracy instalacji.

13 lat
NA POLSKIM RYNKU
100 tys.
ZAMONTOWANYCH PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
135 mln zł
WARTOŚĆ INWESTYCJI

Poznaj ofertę dla DOMU

Dzięki odpowiednio dobranej mocy instalacji możemy pokryć 100% zapotrzebowania na energię elektryczną, co obniży koszty związane z zakupem prądu nawet o 90%!

Sprawdź też ofertę dla FIRM

Codzienne funkcjonowanie Twojego biznesu będzie tańsze już od pierwszego dnia od podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Pobierz ofertę i dowiedz się więcej. W razie pytań zapraszamy do KONTAKTU z naszymi pracownikami.

Kotły indukcyjne PEREKO

Uzupełnieniem oferty firmy Archigon są kotły indukcyjne PEREKO z serii π. Jesteśmy dystrybutorem produktów, które są całkowicie ekologiczne i bezsmogowe. Dzięki połączeniu z fotowoltaiką możemy ogrzewać cały budynek energią ze słońca.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych

MASZ PYTANIA?

Najczęściej zadawane pytania

Po jakim czasie następuje zwrot kosztów inwestycji?

Szacuje się, że spłata poniesionych kosztów na montaż instalacji zwraca się po około 6-8 lat. Przyjmując że producent zapewnia 25 lat bezawaryjnej pracy instalacji po spłacie, przez kolejne lata właściciel instalacji cieszy się praktycznie darmowym prądem.


Czy rzeczywiście nie będę płacić rachunków za prąd?

Warto wiedzieć, że mimo montażu instalacji fotowoltaicznej nie da rady uniknąć podstawowych opłat przewidzianych przez dystrybutora sieci energetycznej z której korzystamy. Mowa tu o takich elementach jak opłaty stałe, utrzymanie licznika, akcyza itp., które oprócz zużycia energii są wyszczególnione na naszych fakturach za prąd – są to niewielkie koszty rzędu 20 zł miesięcznie.


Czy trzeba myć panele fotowoltaiczne?

Nie zaleca się mycia paneli fotowoltaicznych ponieważ ich powłoka czyści się samoistnie poprzez padający deszcz czy zsuwający się po nich śnieg. Powłokę paneli łatwo uszkodzić, należy unikać prób ich czyszczenia przedmiotami o ostrych krawędziach.


Co się dzieje z energią której nie wykorzystamy?

Niewykorzystane nadwyżki energii przekazywane są do sieci gdzie są magazynowane. Możemy je odebrać w ciągu 12 miesięcy. 


Co jeśli dach nie jest ukierunkowany na południe?

Usytuowanie dachu na wschód-zachód nie stanowi problemu, odpowiednio połączone i rozmieszczone moduły, zapewniają uzyski przybliżone do instalacji skierowanej na południe.Grzegorz Myśliwiec

Specjalista ds. techniczno-handlowych


+48 511 337 648


Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami firmy Archigon. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości oraz przedstawimy ofertę wraz z wyceną realizowanej inwestycji.