Oferta dla FIRM

Specjalizacja Archigon to Fotowoltaika dla firm. Zaufały nam setki Klientów w Polsce! System fotowoltaiczny w Twojej firmie to gwarancja odporności na podwyżki cen energii. Firmy mogą skorzystać z systemu opustów i korzystać z rozliczenia takiego jak prosumenci.

Bezpłatny audyt

Podczas spotkania zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej Firmy, aby w obliczu ciągłych podwyżek cen prądu zminimalizować koszty za energię elektryczną.

Rzetelnie ocenimy możliwość wykonania instalacji biorąc pod uwagę dostępne miejsce, zapotrzebowanie na energię a przede wszystkim potrzeby i oczekiwania.

Wycena

Na podstawie wcześniej zebranych informacji tworzymy klika wariantów ofertowych, kierując się nakreślonymi wytycznymi tj. jakość, cena, bezpieczeństwo.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klienta biznesowego przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania. Odpowiednio przygotowana oferta, to odpowiedz na potrzeby naszego Zleceniodawcy.

Umowa – finalizacja

Decydując się na Archigon – masz gwarancję, że załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z montażem instalacji fotowoltaicznej w Twojej Firmie.

To do nas należy opracowanie pozwoleń, koncesji i decyzji – jako Inwestor po podpisaniu umowy – niczym nie musisz się przejmować.

Projekt instalacji

Nasi projektanci mając na uwadze wcześniejsze ustalenia – tworzą projekt i wizualizację instalacji oraz określają wielkość przyszłej produkcji.

Dzięki konsultacji z Klientem i właściwej wycenie, jesteśmy w stanie przygotować najlepszy dla Klienta projekt instalacji.

Montaż

Sukces prawidłowo funkcjonującej instalacji to dobrze sporządzony projekt i późniejszy montaż zgodnie z obowiązującą sztuką.

Posiadając własne brygady monterskie z wieloletnim stażem w dużych inwestycjach na obiektach przemysłowych oraz przy budowie farm fotowoltaicznych – jesteśmy w stanie zaproponować obsługę na jak najwyższym poziomie.

Opieka poinstalacyjna

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na montażu. Dzięki monitoringowi mamy podgląd na produkcje każdej naszej instalacji przez 24h, przez co jesteśmy w stanie szybko reagować na ewentualne nieprawidłowości.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji Klienta, prowadzimy opiekę instalacyjną oraz serwis.

13 lat
NA POLSKIM RYNKU
100 tys.
ZAMONTOWANYCH PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
135 mln zł
WARTOŚĆ INWESTYCJI

Poznaj ofertę dla FIRM

Codzienne funkcjonowanie Twojego biznesu będzie tańsze już od pierwszego dnia od podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej. Pobierz ofertę i dowiedz się więcej. W razie pytań zapraszamy do KONTAKTU z naszymi pracownikami.

Sprawdź też ofertę dla DOMU

Dzięki odpowiednio dobranej mocy instalacji możemy pokryć 100% zapotrzebowania na energię elektryczną, co obniży koszty związane z zakupem prądu nawet o 90%!

Kotły indukcyjne PEREKO

Uzupełnieniem oferty firmy Archigon są kotły indukcyjne PEREKO z serii π. Jesteśmy dystrybutorem produktów, które są całkowicie ekologiczne i bezsmogowe. Dzięki połączeniu z fotowoltaiką możemy ogrzewać cały budynek energią ze słońca.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa instalacji fotowoltaicznych

MASZ PYTANIA?

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest termin realizacji inwestycji?

Zgodnie z zapisami umowy termin realizacji liczony jest od momentu wpływu zaliczki i wynosi 35 dni. Sam montaż instalacji uzależniony jest w dużej mierze od warunków atmosferycznych i wielkości instalacji. Średnio na montaż instalacji o wielkości 50kW nasze ekipy monterskie potrzebują ok. 5 dni.


Czy to prawda, że instalacja fotowoltaiczna może się zapalić?

Zawsze istnieje takie ryzyko, nie zapominajmy że mamy do czynienia z prądem. Sukcesem odpowiednio funkcjonującej i bezpiecznej instalacji jest jej prawidłowy montaż oraz najwyższej jakości komponenty. Stosujemy bezpieczne systemy fotowoltaiczne z wygaszaniem łuków oraz wyłączniki ppoż.


Na jakie dofinansowanie mogę liczyć jako właściciel firmy?

Na bieżąco śledzimy dotacje i dofinansowanie dostępne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Obecnie przedsiębiorcy mogą skorzystać z regionalnych programów dofinansowań dostępnych w danych gminach oraz z programu Energia Plus.Kazimierz Świder

Specjalista ds. techniczno-handlowych


+48 511 042 254


Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami firmy Archigon. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości oraz przedstawimy ofertę wraz z wyceną realizowanej inwestycji.